שימקוטק

לודן מערכות תוכנה ובקרה

ארדן טק

לודן אבטחת סייבר

פרופיל החברה

 לודן-טק ממטבת את הפעילות בדרכים הבאות:
מערכות כרטוס חכמות המבטיחות כי מיליוני נוסעים יגיעו ליעדם במהירות ובקלות
בקרת תהליכים ופתרונות IT תעשייתיים המנטרים ומבטיחים את פעולתם התקינה והיעילה של עשרות מפעלי תעשייה
מוצרי אבטחת סייבר להגנה על תשתיות קריטיות
ציוד בדיקה ממוחשב המבטיח שימושיות מרבית של מוצרי תעופה, חלל וביטחון מורכבים
מערכות לביטחון פנים לניטור והגנה על מפעלים ומתחמים אורבניים

המערכות המשתלמות של לודן-טק חוסכות ללקוחות שלנו כסף!

לודן-טק היא חברת בת של לודן חברה להנדסה בע"מ, שהיא אחת מחברות ההנדסה הרב-תחומיות המובילות בעולם, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב מאז 1997. 1,000 עובדיה של לודן מוצבים בישראל וברחבי אירופה. כ-200 מתוכם עובדים באתר של לודן-טק באור יהודה.

 

לודן-טק היא חברה מובילה עולמית בתכנון, בייצור ובשילוב פתרונות באיכות עילאית בתחומי הכרטוס בתחבורה הציבורית, אבטחת הסייבר, ציוד הבדיקה הממוחשב, בטחון פנים, בקרת תהליכים וטכנולוגיית מידע תעשייתית. אנו מספקים מוצרים ושירותים מקיפים למגוון תעשיות על בסיס עשרות שנים של ידע וניסיון מצטברים.
כמומחית בתחום הכרטוס החכם, לודן-טק מציעה פתרונות קצה לקצה עבור מערכות תחבורה ציבורית.
לחברה מגוון מלא של יכולות עצמאיות ורב-תחומיות, כולל בקרת תהליכים ופרויקטים לשדרוג מערכות חשמל, מכשור, טכנולוגיית מידע תעשייתית ומערכות מורשת.
בנוסף, אנו מספקים פתרונות אינטגרטיביים בשירות מלא באיכות הגבוהה ביותר, החל מאומדן הצרכים ועד לתכנון, לפיתוח ולהתקנה. כל הפרויקטים שלנו כוללים תחזוקה שוטפת של רשתות ומערכות IT ושירות באתר.
הסינתזה של לודן-טק בטכנולוגיות פורצות דרך ושיטות עבודה מוכחות מאפשרת לנו ליצור את הפתרונות המותאמים והמעשיים ביותר עבור לקוחותינו. כך אנו יכולים למנף את החדשנות כדי לתת מענה לדרישות של התעשייה, ההופכות מורכבות יותר ויותר.
מזה שנים כוללת רשימת הלקוחות שלנו בעלי עניין מקומיים עיקריים במגזרי התעופה, החלל והביטחון. באופן דומה כולל הרקורד המוכח שלנו יישום של מערכות DCS, פרויקטים של בקרים הניתנים לתכנות (PLC) ומערכות HMI שונות עבור חברות מובילות ברחבי העולם.
לודן-טק משלבת בין מוצרים ושירותים באיכות עילאית, מחירים תחרותיים ותפעול אינטואיטיבי כדי להציע פתרון המועיל לכולם, והכל תחת קורת גג אחת.

צרו איתנו קשר

אנחנו פה

 יהדות קנדה 3, אור יהודה

צרו קשר

טלפון: 073-2466222
פקס: 073-2466200

mail@symcotech.co.il